Головна » 2018 » Декабрь » 10 » Підсумки міського етапу конкурсу "Новорічна композиція" та "Український сувенір"
15:01
Підсумки міського етапу конкурсу "Новорічна композиція" та "Український сувенір"

   

З 27 листопада по 5 грудня відбувся міські етапи Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки "Новорічна композиція" та Всеукраїнської виставки-конкурсу " Український сувенір".

На конкурси були представлені роботи переможців шкільних етапів ЗЗСО Помічнянської ОТГ. Всього було представлено 55 експонатів. 

За підсумками журі були визначені переможці:

Переможці конкурсу «Новорічна композиція»

 

Номінація «Стилізована ялинка»

1 місце:

Мартинюк Дарія « Головна красуня свята», гурток «Юні друзі природи» , керівник Мартинюк В. В. , Помічнянський ЦДЮТ

Левенко Юлія «Різдвяна квітка» , гурток «Берегиня» , керівник Штукатурова Р. В. , Помічнянський ЦДЮТ

2 місце

Левенко Юлія « Сучасна ялинка», гурток «Умілі ручки», керівник Пакош Л. О.

Мартинюк Дарія «Ялинка – перлинка», гурток «Юні друзі природи» , керівник Мартинюк В. В. , Помічнянський ЦДЮТ

3 місце

Колективна робота учнів 3 –А класу « Чарівні красуні» , Помічнянський ЗЗСО №2

Номінація «Новорічний вінок»

1 місце :

Примак Богдан «Різдвяне диво» , гурток «Юні друзі природи» , керівник Мартинюк В. В. , Помічнянський ЦДЮТ

Демчук Єлизавета «В святковому настрої», гурток «Юні друзі природи» , керівник Мартинюк В. В. , Помічнянський ЦДЮТ

2 місце

Косінова Тетяна «Ековіночок» , гурток « Юні майстрині» , керівник Шишкова Л. Ф. ,Помічнянський ЗЗСО №1

 

 

Номінація «Новорічний букет»

1місце

Тикул Христина «Новорічний букет» , гурток «Юні друзі природи» , керівник Мартинюк В. В. , Помічнянський ЦДЮТ

 

Номінація «Новорічна композиція»

1 місце

Скороход Аліна «На порозі Новий рік» , учениця 8 класу Помічнянського ЗЗСО №2

Саргасян Артур « Казкова ялинка», гурток «Юні фантазери», керівник Марченко О. В. , Помічнянський ЗЗСО №3

2 місце

Ковальов Олександр « Новорічна композиція», гурток Винахідники» , керівник Боднар Н.В. ,Помічнянський ЗЗСО №3

Ковальова Кароліна « Новорічна композиція», гурток Винахідники» , керівник Боднар Н.В. ,Помічнянський ЗЗСО №3

3 місце

Ткач Юлія «Новорічна казка», Помічнянський ЗЗСО Ι-ΙΙ ст. , керівник вчитель трудового навчання Парасківа Н. В.

Дмитренко Олександр «Чарівний ліс», гурток « Юні умільці», керівник Качан В. В. , Помічнянський ЗЗСО №3

Номінація «Сюжетна композиція»

1 місце

Заїка Марія «Новорічна композиція», гурток «Юні майстрині» , керівник Шишкова Л. Ф. , Помічнянський

Номінація «Новорічний подарунок»

1 місце

Колективна робота учнів 9 класу «Сніговик», Помічнянський ЗЗСО Ι-ΙΙ ст. , керівник вчитель трудового навчання Парасківа Н. В.

2 місце

Нестеренко Аліна « Зимова казка», гурток «Студія декоративного дизайну», керівник Сокол Н. В. , Помічнянський ЗЗСО №3

Номінація «Новорічна картина»

1 місце

Гальченко Ілона «Перший сніг», Помічнянський ЗЗСО Ι-ΙΙ ст. , керівник вчитель трудового навчання Парасківа Н. В.

Родинні роботи:

Номінація «Новорічна композиція» :

1 місце : родина Погребняк « Новорічна композиція» ( син Назарій , мама Світлана), Помічнянський ЗЗСО №3; родина Романюк ( син Матвій, мама Вікторія) ,Помічнянський ЗЗСО №2

Номінація « Сюжетна композиція»:

1 місце :родина Романюк «Новорічні герої»( син Матвій, мама Вікторія) ,Помічнянський ЗЗСО №2

Номінація «Ялинка»:

1 місце: родина Заволоки Ростислава «Ялинка», Помічнянський ЗЗСО №2

Номінація « Новорічний вінок»:

1 місце: родина Рубан «Різдвяний вінок» ( мама Наталія, донька Аліна, Помічнянський ЗЗСО №2

 

 

Переможці конкурсу «Український сувенір»

1 місце:

Заїка Марія «Сувенірна фоторамка», гурток «Юні майстрині» , керівник Шишкова Л. Ф. , Помічнянський ЗЗСО №1

Гомон Данило пано «Сова» , гурток «Дивосвіт» , керівник Гомон Л. В. , Помічнянський ЗЗСО №3

Калниболотчук Дарія «Квіти рідної землі «, гурток «Берегиня», керівник Штукатурова Р. В. , Помічнянський ЦДЮТ

Тарасенко Дарія «Веселий соняшник», гурток «Клаптикова казка» , керівник Бондаренко В. В. , Помічнянський ЦДЮТ

Юдінат Ірина « Барви рідної землі» ( килимарство), гурток «Майстерня дизайну», керівник Міц Т. О. , Помічнянський ЦДЮТ

Родинна робота : Бойко Ірина та Бойко Дарина «Квіти» , Помічнчнський ЗЗСО №2

2 місце:

Колективна робота учнів 3 класу «Квітковий вернісаж», », Помічнянський ЗЗСО Ι-ΙΙ ст. , керівник вчитель трудового навчання Парасківа Н. В.

Колективна робота учнів 2 класу «Живий будильник», Помічнянський ЗЗСО Ι-ΙΙ ст. , керівник вчитель Горощук О. О.

Гриценко Софія «Домовичок» , гурток «Дивосвіт», керівник Гомон Л. В. , Помічнянський ЗЗСО №3

Міркунова Єлизавета «Квіти України», », гурток «Юні майстрині» , керівник Шишкова Л. Ф. , Помічнянський ЗЗСО №1

Родинна робота : родина Романюк ( син Матвій , мама Вікторія) « Рідний край», Помічнчнський ЗЗСО №2

3 місце :

Заволока Ростислав « Квіти», , Помічнчнський ЗЗСО №2

Мінасян Маргуш пано «Лебедине кохання», гурток «Дивосвіт» , керівник Гомон Л. В. , Помічнянський ЗЗСО №3

Павлова Вікторія « Українські подружки», гурток «Дивосвіт» , керівник Гомон Л. В. , Помічнянський ЗЗСО №3

Сущенко Дар´я «Троянди», гурток « Веселкові барви» , керівник Марченко О. В. , Помічнянський ЗЗСО №3

Дякуємо всім учасникам даних конкурсів за високий рівень творчих робіт,  наставникам за підтримку обдарованих та талановитих дітей а також батькам за підтримку та творчість.

 Бажаємо Вам подальших успіхів, натхнення та творчої самореалізації.

                              

Переглядів: 69 | Додав: Радуга | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 1
avatar
1 kozyrevairina050288148 • 20:52, 10.12.2018
Які дітки молодці!!! Дуже гарні роботи!!!
avatar